Čas na hru #1

Conflig 22. 8. 2013 Čt 17:33 - komentáře

Co nejrychleji jsem pro vás natočit zatím dvě videa ze hry. Nečekejte ovšem žádného mistra v akci :D sice mám v poslední době hodně nahráno v COD 4, ale tady vám budou jakékoliv předešlé zkušenosti zbytečné výhodu budou mít snad jen hráči multiplayeru Crisis. 

Bohužel jako první zážitky musím říci, že zatím nějak zvláště nadšený nejsem ne ani tak ze hry ale spíše z hráčů kteří neustále někde vyčkávají (rozumějte kempí) někde v rohu, no uvidíte samy. Další věcí jsou hodně malé mapy a statické spawny, to zapříčiní neustálé umírání na stejných místech ovšem to platí jenom o režimu Team death match (TDM). A to mě přivádí k tomu k čemu jsem přišel již dříve, NEHRAJTE TDM! z cizími hráči pokud máte ovšem dostatek kamarádu tak hrajte s nimi. Takže pokud si chcete hru užít hrajte módy jako Storm, Free for all, atd.. (popis jednotlivých módů najdete zde )

Další stránkou hry je COOP, ale na ten se podíváme příště.

(videa najdete po rozkliknutí článku)

Pokračování tohoto článku »»»

Beta spuštěna!

Conflig 22. 8. 2013 Čt 15:43 - komentáře

Jsem rád, že vám můžu sdělit, že US/EU beta je znovu online. Nebudu se tady dlouze rozepisovat, takže prosím kliknout na tlačítko HRÁT vlevo nahoře a potkáme se na bojišti. Můj nick na Gface je Conflig tak si mně můžete přidat. :)

Gameplay a další přidám co nejdříve 

Gamescom 2013

Conflig 19. 8. 2013 Po 21:48 - komentáře

Další ročník prestižní herní výstavy Gamescom už klepe na dveře. Každý rok je zde k vidění spousty zajímavých her od velkých, ale i těch malých vydavatelů a letos tomu nebude jinak. Ovšem letošní ročník bude obzvláště zajímavý díky příchodu nové generace konzolí a tím pádem i nové generace her. A letošní E3 byla jen takovou malou ochutnávkou toho co bude k vidění v Kolíně. 

Gamescom začíná již ve středu 21. srpna a dnes server IGN představil seznam her na které se můžeme těšit, naprříklad: Assassin's creed 4, Call of duty: Ghosts, Arma 3, The Division a další. Ale mezi nimi je i hra, která možná není tak očekávaná jako další díl Call of duty nebo Battlefieldu, ale i přesto na ni netrpělivě čeká spousta hráčů a jak již asi tušíte je to Warface. Tak snad už se vývojáři konečně slitují a přinesou nám informace o spuštění hry pro evropské hráče. Tak už zbývá jen čekat a držet palce ať to vyjde. 

gamescom-header-korea-975x285

Beta končí!! Plná verze za dveřmi

Conflig 9. 4. 2013 Út 19:45 - komentáře

Už je to tak Beta končí již ve čtvrtek 11.4 Ale posléze přijde lepší než kdy dříve, slibují autoři. Tak neváhejte a naposledy si zahrajte před tím, než přijde plná verze 

 

2-mmo-warface-budouci-hit

Pokračování tohoto článku »»»