GAME UPDATE: CHECK IN AT THE PARADISE MOTEL, NEVADA

Jahos 23. 8. 2014 So 13:09 komentáře

bez-nazvu

Nový update se jmenuje Paradise Motel! Ten má veškeré vybavení, které byste očekávali, jako je kabelová TV, AirCon, telefon a bazén. Jediná nevýhoda je, že se pohybujete vedle svého úhlavního nepřítele. Takže není divu motel a jeho parkoviště nedaleko čerpací stanice jsou rychle transformovány do výbušné Team Deathmatch arény.

Crowns

Určitě víte, že je hodně těžké se dostat na jednotlivé zbraně a předměty. V důsledku toho se snížily ceny položek a změna dobu trvání pronájmu od jednoho dne, sedmi až čtrnácti dnů. V rámci změn pro více dostupných zbraní a předmětů, korunovační „Crown Random Boxes  " byly odstraněny ze hry. Všechny jsou nyní k dispozici na "Individual Basis“ . Non-Crown položky, které byly dříve zahrnuty do těchto boxů jsou k dispozici v normálních „Rabdin Boxes“. Ostatní zbraně budou znovu k dispozici později. 

K vyrovnání těchto změn se snížili Crown odměny misí Co-op. S novými cenami a odměny byste měli být schopni získat položky, jako je „Crown Vest“ po čtyřech dnech, kdy si vyděláte 75% všech možných korun.

Přidáno šest nových zbraní:

1

2

3

4

5

6

7

Warface Dollars

Zvýšení WF $ odměny za Versus. Tato změna bude  mnohem jednodušší pro ty, kteří dávají přednost hrát Versus aby byla zachována jejich zbrojnice. Noví uživatelé ve hře boudou mít malý nárůst WF $ pro Co-op misí. V dalším update se podíváme na změny v obchodě. Vývojáři slibují, že budou pokračovat v dalších „Double XP“, takže můžete získat více  WF $.

 A ještě jedna zásadní zpráva a tou je Tower Raid Access Coins - Tower Raid je těžké dokončit a někdy chcete udělat „jen jeden“, protože jste si jisti, že to je ten, kde se dostanete na vrchol proto si budete moct koupit jeden (25 Kredits) nebo pět (90 Kredits) Acces coins.

 

comments powered by Disqus